دانلود اولین شماره مجله Slash

همه انجمن‌های دانشجویی به محض تشکیل شدنشان و در همان روزهای اول، راجع به مجله وزینی که قرار است چاپ کنند، جلسه می‌گذراندگاه کار خوبی از آب درمیاید و کلی سروصدا می‌کند و اغلب هم به سرنوشت ایده‌هایی که فقط در زبان هستند دچار می‌شوداینکه شما در حال خواندن این مطلب هستید، یعنی تلاش منظم تیمی که در این مدت کوتاه یک ماهه روی مجله زحمت کشیده‌، به ثمر رسیده است.

2014-05-26_20-37-30

Slash بیشتر از اینکه یک مجله فناوری باشد، یک مجله دانشکده‌ای استاخبار و اتفاقات فناوری را از همه‌جا می‌توان پیدا کرد ولی جایی پیدا نمی‌شود که راجع به دانشکده‌مان و اتفاق‌هایش در آن بخوانیم و Slash بهانه‌ای است برای پوشش این دست از مطالب.

این اولین شماره Slash است و برای ادامه‌ی کار خود به پیوستن تک تک دوستانی که فکر می‌کنند درس خواندن فقط بخشی از زندگی تخصصیشان است، نیاز داردمجله را دانلود کنید، نظرتان را راجع به محتوایش به ما بگویید و اگر دوست داشتید به تیم Slash اضافه شوید.

برای دانلود بر روی لینک زیر کلیک کنید

[epiclink link = ‘http://mikrotiks.ir/jurnal/slash.pdf’ color = ‘btn btn-danger’ shorticon = ‘left’ itype = ‘ icon-circle-arrow-down’]دانلود مجله Slash شماره ۱[/epiclink]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *